دانلود رایگان آموزش PHP برای همه: آموزش PHP از پایه (2019)

دانلود رایگان آموزش PHP برای همه آموزش PHP از پایه (2019)

دوره آموزش PHP برای همه: آموزش PHP از پایه پروژه محور- آموزش ویدیویی PHP -برای شما مناسب است. اگر در توسعه وب (یا PHP) تازه کار هستید یا به فری لنسر بودن علاقه دارید؟

پیش نمایش

در دوره آموزش php از پایه، کلیه اصول اولیه PHP مورد نیاز برای شروع به عنوان یک توسعه دهنده PHP مبتدی را یاد خواهید گرفت.

شروع به عنوان یک توسعه دهنده PHP

آموزش توسط مربی برتر Udemy… با بیش از 130،000 دانش آموز

من چندین استارت آپ را با استفاده از PHP شروع کرده ام:

 

من برنامه های رویایی خودم را از ابتدا ساختم

جهانگردی

کار از خانه (و کار از راه دور در سراسر جهان)

کار آزاد را در هر کجا که بروم ، پیدا کنید

همیشه مشتریانی داشته باشید که با آنها کار کنید

همیشه پول در بانک داشته باشید

PHP یکی از جهانی است که بیشترین تقاضای زبانهای وب را دارد. WordPress یک سیستم مدیریت محتوا است که بیش از 32٪ کل وب سایت های جهان را در خود جای داده است و با استفاده از PHP به عنوان زبان رمز نویسی آن ساخته شده است.

اگر تصمیم گرفتید در کل زندگی خود فقط یک زبان برنامه نویسی یاد بگیرید ، من به دلیل تقاضای زیاد وب سایت های وردپرس ، آموزش ویدیویی PHP را پیشنهاد می کنم.

آموزش PHP برای همه زبان برنامه نویسی پول ساز است.

 

اگر PHP را می شناسید ، می توانید ایجاد کنید: وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، برنامه های وب و به شما امکان می دهد استارتاپ هایی مانند فیس بوک ایجاد کنید (در واقع فیس بوک از PHP استفاده کرده است!)

دانلود رایگان آموزش PHP برای همه آموزش PHP از پایه (2019)
  • فیسبوک
  • پینترست
  • جی میل
  • یاهو
  • لینکدین

همه از یادگیری زبانهای جدید مثل آموزش PHP از پایه کاملاً هیجان زده هستند ، اما حقیقت این است: پی اچ پی وب سایت های زیادی را اجرا می کند.

آموزش ویدیویی PHP خیلی دیوانه نخواهد بود. دانستن PHP به من امکان مسافرت به جهان و شروع به کار در ایرلند را می دهد – و این به من اجازه می دهد تا از ساحل کد گذاری کنم. اگر اقتصاد ، تقاضای بازار و زبانهای رمزگذاری را کنار بگذارید ، این همان زبانی است که به من امکان می دهد زندگی بهتری داشته باشم.

 

چرا باید زبان PHP یاد گرفت؟

 

بیش از یک سوم وب سایت های جهان از PHP استفاده می کند. 32٪ از وب سایتها از WordPress استفاده می کنند که با استفاده از PHP ساخته شده است ، به علاوه تعداد سایتهایی وجود دارند که از سایر سیستمهای مدیریت محتوا استفاده می کنند ، یا از چارچوبهایی مانند Laravel استفاده می کنند (همچنین با استفاده از PHP نیز ساخته شده اند).

 

اگر پی اچ پی آموزش php پروژه محور را کامل بلد باشید می توانید به معنای واقعی کلمه شغلی پیدا کنید.

اگر می دانید PHP می توانید درآمد خود را به راحتی تکمیل کنید یا شغل خود را تغییر دهید.

 

در اینجا برخی از بررسیهای دانش آموزان من (این بررسی های 5 ستاره REAL از دوره دیگر PHP من است)

 

ضمانت من:

 

در پایان این دوره شما یک Junior PHP Developer خواهید بود. اگر به کمک نیاز دارید یا گیر کرده اید ، یا فقط نیاز به توضیح بیشتری دارید … من برای شما اینجا هستم (من به دستیارانی ندارم که سوالات را برون سپارند ؛ شما مستقیماً پاسخ من را از ME دریافت خواهید کرد).

من یک گروه پشتیبانی توسعه دهنده رایگان با بیش از 13،000 توسعه دهنده وب از سراسر جهان ایجاد کرده ام – این یعنی 13000 شانس بیشتر برای کمک ، پاسخ ، وضوح و پشتیبانی. اما صادق باشید: من یک معلم هستم ، موفقیت من به موفقیت شما بستگی دارد … بنابراین من اطمینان خواهم داد که موفق شوید!

 

بدون مطالب اضافه و بدرد نخور

 

بسیاری از مربیان دیگر دوست دارند گوش شما را کر کنند ، یا داستان های غیر مرتبط بگویند ، و همین حرف ها را بارها و بارها می گویند.

من شخصاً آن را بسیار کسل کننده می دانم و شما را به این نوع مزخرفات نمی سپارم. شما برای یادگیری یک مهارت جدید هزینه پرداخت می کنید ، برای شنیدن داستان زندگی من پرداخت نمی کنید. حتی یک بررسی از یک دانش آموز وجود دارد که دقیقاً این (فوق) را می گوید.

 

نحوه تدریس:

 

هر درس با الگویی خاص طراحی شده است تا به حداکثر رساندن زمان یادگیری شما کمک کند. اینگونه می شود:

 

تئوری را بیاموزید

کد را بیاموزید

کد را تمرین کنید

من در مورد یک موضوع جدید به شما آموزش ویدیویی PHPخواهم داد ، سپس مستقیماً به برخی از کد ها می گوییم تا بتوانید ببینید که در زندگی واقعی چگونه کار می کند و در پایان هر درس وظیفه ای برای تمرین فوری وجود دارد. اگر به من اعتقاد ندارید می توانید پیش نمایش هایآموزش php پروژه محور از پایه رایگان تماشا کنید.

بیشتر بخوانید
دانلود رایگان آموزش جامع اصول PHP برای مبتدیان (بهمراه بیش از 200 کد PHP)

 

سایر دوره ها یک درس تمرین در پایان بخش دارند – اما من می دانم که شما می خواهید (و نیاز دارید) بلافاصله تمرین کنید ، بنابراین هر درس یک تمرین عملی دارد و تصمیم گیری در مورد این کار را بر عهده شماست یا نه.

 

سرمایه گذاری شما:

 

شما می خواهید یک مهارت را بیاموزید که بتواند شما را از شغل خسته کننده 9-5 رها کند ، به شما در تغییر شغل و کمک به شما در کسب درآمد بیشتر کمک می کند. اگر این دوره به شما کمک کند در سال جاری 1000 دلار اضافی درآمد کسب کنید ، این یک سرمایه گذاری عالی است ، درست است؟ خوب … وقتی PHP را یاد می گیرید ، می توانید بیشتر از این درآمد کسب کنید. 1000 دلار در مقایسه با مبلغی که می توانستید هزینه کنید ، سکه است. یا شاید پول انگیزه شماره 1 شما نباشد … شما می توانید یک شرکت جدید را راه اندازی کنید و از وب سایت ها و برنامه های سرگرمی با استفاده از PHP به عنوان زبان برنامه نویسی باطن خود استفاده کنید.

 

سؤالات متداول:

 

س: آیا باید PHP یاد بگیرم؟

 

پاسخ: بطور قطع!

 

با داشتن بیش از 1 در 3 وب سایت که از PHP و بیش از 1800،000،000 وب سایت (1.8 میلیارد وب سایت تا سال 2018) استفاده می کنند ، این زبان هوشمند برای یادگیری است. این بیش از 600،000،000 وب سایت با استفاده از PHP است. درست است. ششصد میلیون وب سایت.

 

س: آیا می توانید درآمد کسب کنید؟

 

پاسخ: بله!

 

وقتی PHP را می شناسید ، قراردادها به معنای واقعی کلمه در دامان شما قرار می گیرند. صادقانه بگویم ، من کارهای زیادی را رد می کنم زیرا وقت برای آن ندارم! به واقعاً dot com بروید و PHP را جستجو کنید: هزاران هزار شغل در ایالات متحده خواهید دید! اینها مشاغل واقعی هستند ، نه فقط قراردادها (مشاغل از راه دور نیز شامل می شوند!)

 

س: آیا PHP در آینده وجود خواهد داشت؟

 

پاسخ: بله!

 

براساس شاخص برنامه نویسی TIOBE ، هشتمین زبان محبوب جهان است. و از نظر آماری ، محبوب ترین زبان برنامه نویسی با پس زمینه برای وب سایت ها است. به یاد داشته باشید ، بیش از 600،000،000 وب سایت Usin هستند

 

در این دوره پی اچ پی یاد می گیرید که چگونه PHP خام بنویسید ، PHP چیست ، و چگونه در پشت صحنه کار می کند … در اینجا فقط 22 مورد از شما یاد خواهید گرفت (یا برنامه درسی را برای یک لیست کامل بررسی کنید)

 

PHP چیست؟

PHP از کجا استفاده می شود

نحوه نصب PHP

توسعه دهنده باطن چیست

نحو PHP

نحوه ایجاد یک صفحه وب با استفاده از PHP

کدگذاری نظرات

متغیرهای PHP

متغیرهای فوق العاده جهانی PHP

انواع داده های PHP

ساختار داده های PHP

چگونه HTML و PHP را با هم مخلوط کنیم

نوع ریخته گری

اظهارات شرطی (اظهارات if / otherif / other)

منطق سه گانه

حلقه های PHP (در حالی که حلقه های پیشگویی و تبلیغ)

اشکال زدایی PHP

امنیت PHP

چگونه وب سایت ها بدون نیاز به بانک اطلاعاتی پویا شوند

نحوه پذیرش ورودی کاربر سفارشی

نحوه اعتبارسنجی یک فرم (ورودی کاربر سفارشی) تا اطمینان حاصل شود که قابل استفاده است

نحوه خواندن و درک اسناد PHP

و خیلی بیشتر…

در پایان دوره آموزش PHP از پایه که به صورت پروژه ای است که شما قادر خواهید بود آن را به پایان برسانید.

 

لطفا به لیست دروس این دوره نگاه کنید. و مطمئناً چند درس پیش نمایش رایگان را تماشا کنید تا ایده ای از نحوه تدریس خود بیابم! من فکر می کنم شما آن را دوست دارید

دوره آموزش ویدیویی PHP برای چه کسی است:

توسعه دهندگان وب جدید

افرادی که علاقه مند به  آموزش php پروژه محور هستند (این ورود به WordPress ، Laravel ، Symfony و freelancing است)

افرادی که مشاغل را به توسعه وب تغییر می دهند

اگر یک توسعه دهنده PHP میانی یا متخصص هستید ، این دوره برای شما مناسب نیست

الزامات

باید بتوانید یک برنامه ویرایشگر متن (رایگان) و یک برنامه PHP (همچنین رایگان) بارگیری و نصب کنید.

آخرین بروزرسانی 1/2019

 

 آپلود  23  مرداد ماه 98
آخرین به روز رسانی 1/2019

سایز فایل : 3 گیگابایت

دانلود از آپلود بوی


امیدوارم مفید واقع باشه، لطفا، اگر دوست دارید، وقت بگذارید و به اشتراک بگذارید! با تشکر دوباره از حمایت شما سپاسگزارم. ?

تمام منابع و فایل های موجود در مرجع دانلود رایگان کاملاً و برای همیشه رایگان و آپدیت خواهند بود. تمام هزینه های سرور و نگهداری سایت از طریق تبلیغات درون سایت تامین میگردد. لطفاً با کلیک روی تبلیغات به هر چه بهتر شدن خدمات کمک کنید.
Total
0
Shares
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous Post
قالب فروشگاهی وودمارت WoodMart

دانلود رایگان قالب فروشگاهی وودمارت WoodMart نسخه 4.6.0

Next Post
13 نوع عنوان وبلاگ برای جذب ترافیک بیشتر

13 نوع عنوان وبلاگ برای جذب ترافیک بیشتر (همراه با مثال)

Related Posts

Pin It on Pinterest